piatok, 5. apríl 2024 09:22 | Autor: TASR

Chelsea vs Manchester United
Chelsea vs Manchester United | zdroj: YouTube

Futbalisti Liverpoolu splnili úlohu favorita, keď vo štvrtkovom zápase 31. kola anglickej Premier League zdolali posledný tím tabuľky Sheffield United 3:1.

"The Reds" prehrali v lige naposledy pred dvoma mesiacmi a na čele tabuľky majú dvojbodový náskok pred Arsenalom Londýn. Tretí je obhajca titulu Manchester City s trojbodovým mankom na lídra. Chelsea Londýn si poradila doma s Manchestrom United 4:3.

V zápase plnom zvratov vystúpil do popredia hetrik Colea Palmera. Dva zo svojich gólov strelil hlboko v nadstavenom čase v 90.+10 a 90.+11 minúte. Chelsea sa posunula v tabuľke na 10. miesto, United sú šiesti s deväťbodovým odstupom na piaty Tottenham.

Premier League - 31. kolo:

Chelsea FC - Manchester United 4:3 (2:2)

Góly: 19., 90.+10 a 90.+11 Palmer (prvé dva z 11 m), 4. Gallagher - 34. a 67. Garnacho, 39. Fernandes