nedeľa, 28. apríl 2024 09:28 | Autor: Jakub Vaverka

VAR
VAR | zdroj: YouTube

Chelsea nezvládla prvý polčas zápasu na pôde Aston Villy a prehrávala po prvej 45-minútovke 0:2. The Blues sa však v druhej časti hry vrátili po góloch Maduekeho a Gallaghera do zápasu a mohli aj vyhrať.

Zverenci kouča Pochettina hrali skutočne oduševnene a nechali zabudnúť na katastrofálny výkon na ihrisku Arsenalu (0:5). V závere duelu prišiel na ihrisko stopér Axel Disasi a Francúz mohol byť hrdinom tohto stretnutia.

V nadstavenom čase totiž skóroval a dokonal famózny obrat londýnskeho klubu. Po chvíli osláv a veľkých emócií ale zasiahol VAR a napokon gól Disasiho neuznal pre údajný faul.

Kouč Mauricio Pochettino povedal: „Je to smiešne. Nebudem sa vyjadrovať k rozhodcom, ale VAR pokračuje v braní emócií britského futbalu. Toto musí skončiť," uviedol. Chyby techniky sa množia a predovšetkým v Premier League, čo pre najlepšiu ligu na svete nie je dobrá vizitka.