Lutonu famózny výkon na body nestačil! Majster zo City sa s nováčikom poriadne vytrápil

nedeľa, 10. december 2023 19:40 | Autor: TASR

Jack Grealish
Jack Grealish | zdroj: TASR

Hráči Manchestru City zvíťazili na ihrisku Lutonu 2:1 a ukončili šnúru štyroch ligových duelov bez výhry.

Domáci sa dostali do vedenia v nadstavenom čase prvého polčasu, keď sa presadil hlavou Elijah Adebayo. City však v súboji dominovalo a svoju prevahu pretavilo na góly po hodine hry, keď v priebehu troch minút skórovali Bernardo Silva a Jack Grealish.

Hostia majú na konte 33 bodov a patrí im štvrté miesto v tabuľke, na vedúci Liverpool strácajú štyri body. V dobrých výkonoch pokračuje Everton, ktorý doma zdolal Chelsea 2:0 a pripísal si tretí triumf v sérii a štvrtý z uplynulých piatich zápasov.

V 54. minúte o ňom rozhodol svojím šiestym ligovým gólom Abdoulaye Doucoure, v nadstavenom čase pridal poistku Lewis Dobbin, pre ktorého to bol premiérový zásah v Premier League.