streda, 3. apríl 2019 08:19 | Autor: TASR

Lionel Messi a Santi Cazorla
Lionel Messi a Santi Cazorla | zdroj: TASR

Madrid 3. apríla (TASR) - Futbalisti FC Barcelona remizovali v utorkovom stretnutí 30. kola španielskej La Ligy na pôde Villarrealu 4:4. Hostia aj bez Lionela Messiho v základnej zostave viedli po prvom polčase 2:1, po zmene strán však domáci otočili na 4:2.

V 86. minúte videl Alvaro druhú žltú kartu a Barcelončania početnú výhodu využili. Najprv skorigoval v 90. minúte z priameho kopu striedajúci Messi a v tretej nadstavenej minúte zabezpečil Luis Suárez "blaugranas" aspoň bod.

La Liga - 30. kolo:

Villarreal CF - FC Barcelona 4:4 (1:2)
Góly: 23. Chukwueze, 50. Ekambi, 62. Iborra, 80. Bacca - 12. Coutinho, 16. Malcom, 90. Messi, 90.+3 Suárez, ČK: 86. Alvaro (Villarreal) po druhej ŽK