Box-ME: Dirnfeld skončil v Minsku vo štvrťfinále, prehral s Ahmatovičom 0:3

streda, 5. jún 2013 18:05 | Autor: TASR

Minsk 5. júna (TASR) - Slovenský boxer Sandro Dirnfeld to na majstrovstvách Európy v Minsku dotiahol v kategórii do 91 kg až do štvrťfinále, kde však v stredu popoludní prehral s Nemcom Emirom Ahmatovičom 0:3 na body. Ďalším Slovákom sa na šampionáte v Bielorusku nedarilo, René Rajko, Michal Zátorský aj Patrik Rajcsányi vypadli už v prvom kole.

Rajko v kategórii do 52 kg prehral so skúseným Maďarom Norbertom Kaluczom 0:3 na body (všetky kolá 10:9). Zátorského v kategórii do 60 kg vyradil Poliak Mateusz Polski, keď v 2. kole zápas ukončil lekár pre silné krvácanie z nosa slovenského boxera. Sitom prvého kola neprešiel ani Rajcsányi v súťaži do 69 kg, ktorý prehral 0:3 na body so skúseným Čechom Róbertom Bilíkom.