nedeľa, 10. december 2023 10:14 | Autor: TASR

Ondrej Duda
Ondrej Duda | zdroj: TASR

Futbalisti Hellasu Verona v zostave so slovenskými reprezentantmi Ondrejom Dudom a Tomášom Suslovom remizovali v 15. kole talianskej Serie A s Laziom Rím 1:1.

Bod pre domácich zariadil po prihrávke Suslova v 70. minúte Thomas Henry. Duda dostal v 77. minúte druhú žltú kartu a musel ísť predčasne do kabín.

Hellas je v tabuľke na 18. mieste o skóre za Empoli, ktoré má zápas k dobru. Atalanta Bergamo zdolala AC Miláno 3:2 vďaka gólu Luisa Muriela v 90+5. minúte.

Serie A - 15. kolo:

Atalanta Bergamo - AC Miláno 3:2 (1:1)

Góly: 38. a 55. Lookman, 90+5. Muriel - 45+3. Giroud, 80. Jovič, ČK: 90+4. Calabria (AC) po druhej ŽK

Hellas Verona - Lazio Rím 1:1 (0:1)

Góly: 70. Henry - 23. Zaccagni /O. Duda hral do 77. min, keď dostal ČK, T. Suslov (obaja Hellas) hral do 76. min/