PSG so suverénnym triumfom v derby: Kylian Mbappé sa ale zranil, koľko bude chýbať?

pondelok, 25. september 2023 08:02 | Autor: TASR

Kylian Mbappé
Kylian Mbappé | zdroj: TASR

Zranenie hviezdneho futbalistu Kyliana Mbappeho nie je vážne. Po nedeľňajšom zápase s Olympique Marseille (4:0) to povedal tréner úradujúcich majstrov Luis Enrique.

Mbappe prišiel v zápase k zraneniu ľavého členka. "Nie je to nič vážne. Myslím si, že bude čoskoro opäť k dispozícii. Momentálne ale presne nevieme, o aké zranenie ide," povedal Enrique podľa agentúry DPA. Mbappe sa zranil už po siedmich minútach, keď ho fauloval Leonardo Balerdi a z následného priameho kopu skóroval Achraf Hakimi.

Potom sa ešte skúsil vrátiť na ihrisko, ale v 31. minúte striedal. "Nie je dobré riskovať, pokiaľ hráč nie je v poriadku na sto percent," dodal 53-ročný kormidelník, ktorý poslal na ihrisko Goncala Ramosa namiesto Mbappeho. Portugalčan si pripísal dva góly, keď zvýšil na 3:0 a 4:0. Za domácich odohral celý zápas slovenský obranca Milan Škriniar.