nedeľa, 17. september 2023 10:08 | Autor: Jakub Vaverka

Tottenham Hotspur
Tottenham Hotspur | zdroj: Twitter

Tottenham Hotspur ešte v 8. minúte nadstaveného času proti Sheffieldu United prehrával na domácej pôde 0:1. Napokon získal všetky body, sledujte, čo sa v severnom Londýne udialo.

Kohúti mali proti nováčikovi Premier League drvivú prevahu, ale nedokázali skórovať a do vedenia išiel Sheffield, keď v 73. minúte skóroval Holanďan Gustavo Hamer.

Už-už to vyzeralo, že Spurs prehrajú a vyjdu strelecky naprázdno, no všetky tri body ostali doma.  V 98. minúte vyrovnal Richarlison, v 100. minúte poslal Tottenham do vedenia Kulusevski a v 104. minúte stihol dostať červenú kartu hosťujúci McBurnie.

Duel uzavrela žltá karta Richarlisona v neskutočnej 106. minúte. Londýnsky celok ustál prvotriedny triler a vyšplhal sa na priebežné druhé miesto.