VIDEO DŇA: Gól spoza polky ihriska rozhodol v 94. minúte o víťazovi (7.2.)

utorok, 7. február 2012 15:54 | Autor: Martin Gregor

VIDEO DŇA: Gól spoza polky ihriska rozhodol v 94. minúte o víťazovi (7.2.) | zdroj: Martin Gregor pre Sport7.sk

V stretnutí portugalského ligového pohára medzi favorizovaným Sportingom Braga a Portimonese všetko spelo k remíze. V úvode štvrtej minúty nadstaveného času na ukazovali skóre stále svietil nerozhodný výsledok 0-0.

Dnešné video dňa sa začalo “rodiť” práve v tomto momente. Hrdina okamžiku Hugo Viana (môžete si ho pamätať z Valencie alebo Newcastle United) si pri rozohrávaní lopty spoza stredového oblúku všimol, že brankár hostí Serginho stojí ďaleko svojej svätyne a tak sa ho rozhodol prekopnúť. Tento netradičný strelecký pokus, ktorý väčšinou vídame len v nižších súťažiach, mu napokon vyšiel na jednotku. Sledujte video...