nedeľa, 13. marec 2022 23:16 | Autor: TASR

Barcelona - Osasuna
Barcelona - Osasuna | zdroj: Youtube

Po štvrtej ligovej výhre za sebou sú futbalisti FC Barcelona na 3. mieste tabuľky La Ligy, keď v nedeľnom 28. kole na Camp Nou jasne zdolali Osasunu Pamplona 4:0.

Domáci rozhodli duel troma gólmi už v prvom polčase, dva z nich dal Ferran Torres. V neúplnej tabuľke sú tretí, na vedúci Real Madrid strácajú 12 bodov.

Futbalisti Raya Vallecano remizovali doma s FC Sevilla 1:1. Domáci išli do vedenia na začiatku druhého dejstva po strele Bebeho, Sevilla vyrovnala v 63. minúte po šikovnom zakončení Thomasa Delaneya. Andalúzania sú v neúplnej tabuľke druhí, na Real Madrid strácajú sedem bodov.

Betis Sevilla doma zdolal Athletic Bilbao 1:0, hoci od 80. minúty hral oslabený o vylúčeného hráča. V poradí je po výhre FCB na piatom mieste.