Main Content

Hviezdny MMA víkend v Niké: Sledujte UFC naživo a získajte až 2000 nikov!

sobota, 1. máj 2021 11:00 | Autor: Sport7 sk

Hviezdny MMA víkend v Niké
Hviezdny MMA víkend v Niké | zdroj: Niké

Aktuálny víkend patrí MMA zápasom. V sobotu pokračuje populárny Oktagon a nasledujúca noc bude krátka pre fanúšikov organizácie UFC. Užite si poriadnu dávku špičkového MMA zápasenia v Niké. Navyše len jednotka na stávkovom trhu vás iba počas tohto víkendu odmení mimoriadnym bonusom vo výške až 2000 nikov!

UFC Fight Night

UFC Fight Night štartuje krátko po dnešnej polnoci. Na programe je 11 atraktívnych konfrontácii. Hlavným zápasom je konfrontácia českého bojovníka Jiřího Procházku v poloťažkej váhovej kategórii proti Američanovi Dominickovi Reyesovi. Tipéri Niké predpovedajú triumf českého fightera. Až viac než 80 percent tipuje jeho víťazstvo. Koho favorizujete vy?

Čo vám ponúka Niké?

Nielenže všetky súboje UFC Fight Night môžete naživo sledovať v TV Niké, ale Niké vám ponúka aj mimoriadny bonus. Potvrďte záujem oň. Následne si podajte LIVE tiket na niektorý z duelov v hodnote aspoň 10 € a Niké vás za to odmení 1000 nikmi, v prepočte je to 10 eur. 

Oktagon 23

Predkrmom pred nočnou bohatou porciou UFC Fight Night je už 23. edícia populárneho Oktagonu. Zápasová karta ponúka opäť zaujímavé konfrontácie. Do hry zasiahne aj slovenský trojlístok a to proti českým súperom. Šampióna výzvy Romana Paulusa čaká Michal Konrád. Bookmakeri o čosi viac favorizujú českého bojovníka (1,60) a o čosi viac mu veria aj tipéri – 55 %. Outsiderom z hľadiska kurzov je aj Tomáš Bolo. V súboji s Andrejom Kalašnikom mu bookmakeri veria v hodnote 2,88, kým na jeho súpera je kurz 1,35. A favoritom vo svojej konfrontácii nie je ani posledný z trojlístka Karol Ryšavý. Ak by uspel proti Matějovi Kuzníkovi, pri vklade 10 eur by na vaše konto pribudlo viac než dvojnásobok vkladu.

Čo vám ponúka Niké?

Prijmite bonus Oktagon 23 po prihlásení sa do svojho účtu v Niké. Následne si podajte LIVE tiket na niektorý z duelov v hodnote aspoň 10 € a Niké vás odmení 1000 nikmi, v prepočte je to 10 eur. 

Niky sú peniaze

Následne, ak už máte niky, začína sa pre vás skutočná zábava. Niky sú totiž peniaze. Tipujete s nimi podobne ako s peniazmi. Výhodou je, že tiket si podáte za niky, no výhru už máte v eurách. Alebo si vďaka nikom môžete navýšiť svoju výhru na tikete až o 200 percent.

Štedrý bonus pre nových hráčov

Skvelé bonusy k špičkovým MMA podujatiam je určený pre všetkých hráčov Nového Klubu Niké. Ak však ešte nie ste jeho súčasťou, aj pre vás pripravila Niké štedré bonusy. Zaregistrujte sa práve teraz a po overení vašich dokladov dostanete 20 € úplne zadarmo! To však nie je všetko. Po vložení finančnej čiastky na vaše stávkové konto sa vám navyše spustí Bonus bez limitu. Prejdite šiestimi úrovňami, za ktoré získate ďalších 19 €. Navyše sa dostanete do siedmej úrovne, kde výška vašej odmeny je bez limitu. O jej hodnote rozhodujete iba vy.

Užite si nadupaný MMA víkend so štedrými bonusmi v Niké!