Main Content

Šport7 tipuje: Ako dopadne Oktagon 11?

piatok, 15. marec 2019 12:15 | Autor: Marek Ďaďo, Jakub Vaverka

Už cez víkend sa dočkáme veľkého galavečera Oktagon 11, na ktorom uvidíme množstvo atraktívnych súbojov, vrátane titulového zápasu o šampióna welterovej váhy. Šport7 sa MMA svetom zaoberá už nejakú dobu, a preto sme sa rozhodli, že sa pokúsime predpovedať, ako by mohli vyzerať jednotlivé súboje. Nech sa páči.

12. Michal Konrád vs. Mateusz Legierski

Iba tento týždeň sme sa dozvedeli dve nepríjemné správy ohľadom zranení v naplánovaných zápasoch. Tou prvou je, že do duelu s Michalom Konrádom nemôže nastúpiť Lukáš Pajtina. Toho nahradí Mateusz Legierski z Poľska. Konrád má viac skúseností ako jeho sok (Konrád 11 zápasov a rekord 5-6, Legierski 2 zápasy a rekord 2-0). Poľský bojovník zatiaľ súperil iba s neznámymi menami a tak netušíme, čo od neho môžeme očakávať. Na druhej strane, Konrád si v poslednom zápase napravil chuť po ľahkej prehre, ktorú zaznamenal počas reality show Oktagon Výzva III a vyzerá to tak, že vzhľadom k takejto rýchlej náhrade by mali hrať karty v jeho prospech aj v nasledujúcom stretnutí.

Tipuje Marek Ďaďo:
Veľká škoda Pajtinu. Na tento duel som sa tešil. Teraz mi nezostáva nič iné, ako skonštatovať, že si Konrád so svojím novým súperom poradí.

Tipuje Jakub Vaverka:
Vždy je škoda, keď bojovník pre zranenie vypadne. Ak by Legierski niečo takpovediac uhral, bude to prekvapenie pre všetkých. Vyhrá Konrád.