Main Content

Ut, 13:12 24.01 2023, FutbalPremier League | Róbert Kalnický

Vlastný prestupový svet Chelsea: Ulovia The Blues majstra sveta?

Chelsea FC plánuje opäť šokovať futbalový svet. V hľadáčiku londýnskeho celku je argentínsky majster sveta Enzo Fernandes. Chelsea plánuje Benfice ponúknuť 100 miliónov.  Táto suma je síce nižšia ako klauzula, ktorá je potrebná na odkúpenie, avšak Chelsea plánuje ponúknuť aj niekoho zo svojich hráčov. Informáciu priniesol plátok Record.

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

St, 09:18 01.02 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Nemecký futbalový klub Bayer Leverkusen podpísal zmluvu s talentovaným kolumbijským stredopoliarom Gustavom Puertom až do roku 2028. Devätnásťročný hráč prestúpil k bundesligistovi z FC Bogota a na jar bude zbierať skúsenosti na hosťovaní v druholigovom Norimbergu. Puerta je kapitán Kolumbie na prebiehajúcom juhoamerickom šampionáte do 20 rokov. Informovala agentúra DPA. (TASR)

St, 09:17 01.02 2023, Futbal | Jakub Vaverka

 Francúzsky futbalista Lys Mousset dohrá sezónu na hosťovaní v Olympique Nimes, kam ho uvoľnil jeho nemecký zamestnávateľ VfL Bochum. "Dúfame, že sa Mousset dokáže presadiť v Nimes a odohrá čo najviac minút," povedal podľa agentúry DPA športový riaditeľ francúzskeho klubu Patrick Fabian. Dvadsaťšesťročný útočník má v Bochume zmluvu do roku 2024, do Bundesligy prišiel ako voľný hráč v lete z anglického Sheffieldu United. V drese VfL však neodohral ani jeden súťažný zápas.fk ms (TASR)

Ut, 19:17 31.01 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Absurdná situácia prišla z Anglicka. Ukrajinské krídlo Mudryk, ktorý v zime prestúpil zo Šachťaru Donetsk do Chelsea, je vyšetrovaný asociáciou FA. Dôvodom je, že v roku 2022 na TikToku rapoval text piesne rapera Lil Babyho, v ktorej použil slovo „nig.a". Momentálne nie je jasné, ako situácia dopadne.