Šimon Nemec s negatívnym osobným rekordom: NJ Devils do play-off zrejme nepostúpia

nedeľa, 24. marec 2024 11:18 | Autor: TASR

Šimon Nemec
Šimon Nemec | zdroj: TASR

Z víťazstva sa netešili ani Šimon Nemec, ktorý v neúspešnom stretnutí New Jersey doma s Ottawou 2:5 zaznamenal štyri mínusové body.

“Diablom” z New Jersey sa po domácej prehre 2:5 s Ottawou vzďaľujú brehy play off. Devils strácajú na postupové priečky šesť bodov. Nemec nastúpil v tretej formácii Devils a zaznamenal štyri mínusky, čo sa mu stalo prvýkrát v kariére NHL.

“Nehrali sme dobre, nenadviazali sme na výkon s Winnipegom. Strácali sme puky a hráči nešli na hranicu svojich možností,” povedal zastupujúci tréner New Jersey Travis Green. Devils otočili z 0:1 na 2:1, keď v prvej minúte druhej tretiny skórovali v priebehu 36 sekúnd Jesper Bratt a Tomáš Nosek, ale “senátori” strelili štyri góly za sebou a domáci hokejisti nenašli odpoveď. Senators zastavili sériu troch prehier, gólom a asistenciou sa prezentovali Thomas Chabot a Mathieu Joseph.