Bayern Mníchov stráca na čelo ligy 8 bodov: Nastal čas prepustiť Thomasa Tuchela?

nedeľa, 18. február 2024 23:27 | Autor: TASR

Thomas Tuchel
Thomas Tuchel | zdroj: Twitter

Futbalisti Bayernu Mníchov prehrali v 22. kole nemeckej Bundesligy na pôde VfL Bochum 2:3. Na vedúci Bayer Leverkusen strácajú osem bodov.

Obhajcovia titulu viedli od 14. minúty gólom Jamala Musialu. Bochum, ktorému pre kartový trest chýbal slovenský reprezentant Matúš Bero, však ešte do konca polčasu otočil skóre.

Od 72. minúty dohrávali hostia bez Dayota Upamecana, ktorý musel ísť po druhej žltej karte predčasne do kabín. Francúzskeho stopéra vylúčili aj v stredajšom úvodnom osemfinále Ligy majstrov na Stadio Olimpico proti Laziu Rím (0:1). Bayern sa trápi, prehral tretí zápas za sebou, pred týždňom nestačil v ligovom šlágri na Leverkusen (0:3).

Hráči SC Freiburg remizovali s Eintrachtom Frankfurt 3:3. Bod pre domácich zachránil v 90. minúte striedajúci Michael Gregoritsch.