S týmto Juventus nepočítal! Stará Dáma prišla o body s outsideroom

nedeľa, 28. január 2024 09:59 | Autor: TASR

Dušan Vlahovič
Dušan Vlahovič | zdroj: Twitter Juventus Turín

Futbalisti Juventusu Turín remizovali v sobotňajšom zápase 22. kola talianskej Serie A s Empoli 1:1. "Stará dáma" hrala od 18. minúty v desiatich bez vylúčeného Arkadiusza Milika. Líder tabuľky zaznamenal prvú stratu bodov po sérii piatich víťazstiev.

Juventus poslal do vedenia v 50. minúte Dušan Vlahovič, no deľbu bodov zariadil v 70. min Tommaso Baldanzi. Turínčania sú na čele s 53 bodmi o dva pred Interom Miláno, ktoré má dva zápasy k dobru. Hráči Atalanty Bergamo zdolali Udinese Calcio 2:0.

Atalanta predĺžila sériu domácich ligových výhier už na päť stretnutí a v neúplnej tabuľke sa posunula na 4. miesto o dva body pred Fiorentinu, ktorá má zápas k dobru. Udinese získalo z uplynulých štyroch duelov iba jeden bod a patrí mu 16. priečka.

Serie A - 22. kolo: Juventus Turín - Empoli FC 1:1 (0:0) Góly: 50. Vlahovič - 70. Baldanzi. ČK: 18. Milik (Juventus)