nedeľa, 19. november 2023 19:01 | Autor: TASR

Toronto Maple Leafs
Toronto Maple Leafs | zdroj: TASR

Hokejisti Toronta Maple Leafs triumfovali aj vo svojom druhom stretnutí NHL Global series v Štokholme. V nedeľnom zápase zvíťazili nad hráčmi Minnesoty Wild 4:3 po predĺžení.

Minnesota išla do vedenia už v 3. minúte zásluhou Jona Merrilla, o desať minút neskôr však Toronto využilo presilovku a bolo vyrovnané. Misky váh sa do konca úvodnej tretiny preklopili v prospech "javorových listov", keď sa presadil Matthew Knies.

V záverečnej tretine išlo Toronto do dvojgólového vedenia po strele Morgana Riellyho, Minnesota však dokázala v priebehu troch minút vyrovnať a zápas poslala do predĺženia. O triumfe Toronta napokon rozhodol William Nylander. NHL - výsledok: Minnesota - Toronto 3:4 pp