Gyömbér bol pri remíze v Serie A: Odohral celý zápas, Obert prišiel v druhom polčase

pondelok, 23. október 2023 08:32 | Autor: TASR

Adam Obert (v bielom)
Adam Obert (v bielom) | zdroj: TASR

Futbalisti US Salernitana 1919 remizovali v 9. kole talianskej Serie A na domácom trávniku s Cagliari Calcio 2:2.

V tabuľke im patrí so štyrmi bodmi predposledná priečka, Cagliari má o bod menej a je posledné. Slovenský obranca Norbert Gyömbér odohral za Salernitanu celý zápas, jeho krajan v drese hostí Adam Obert prišiel na ihrisko v 73. minúte. Bologna triumfovala nad Frosinone Calcio 2:1.

Domáci sú 14 bodmi na priebežnej 7. priečke v tabuľke, hostia majú o dva body menej a sú dvanásti. AS Rím zdolal v nedeľnom dueli pred domácimi priaznivcami Monzu 1:0.

O jediný gól stretnutia sa postaral v 90. minúte taliansky reprezentant Stephan El Shaarawy. Rimania sa so 14 bodmi nachádzajú v tabuľke na šiestom mieste, Monza má na konte 12 bodov a figuruje na 11. priečke.