Slovan konečne zabral, mladík Marcelli strelil prvý gól!

sobota, 12. august 2023 20:28 | Autor: TASR

Nino Marcelli
Nino Marcelli | zdroj: Facebook / ŠK Slovan Bratislava

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v sobotnom stretnutí 3. kola Niké ligy na ihrisku MFK Skalica 2:1. "Belasí" sa výhrou naladili na odvetný duel 3. predkola Ligy majstrov na pôde izraelského Maccabi Haifa. Slovan má po troch kolách domácej súťaže na konte päť bodov, Skalica nazbierala tri.

Slovan poslal do vedenia v 21. minúte premiérovým gólom v najvyššej slovenskej súťaži osemnásťročný mládežnícky reprezentant Nino Marcelli. Do polčasu zabezpečil favoritovi dvojgólový náskok arménsky krídelník Tigran Barseghjan. Po hodine hry znížil na konečných 1:2 domáci obranca Oliver Podhorin.

Niké liga - 3. kolo:

MFK Skalica – ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:2)

Góly: 60. Podhorin - 21. Marcelli, 41. Barseghjan, ŽK: Blackman (Slovan), Rozhodovali: Marhefka - Jekkel, Zemko, 3000 divákov

Skalica: Junas – Krčík, Podhorin, Ranko, Matejov – M. Nagy (80. Mášik), Hollý – Kousal (46. Baumgartner - 51. Smékal), Haša, Yao – Sobczyk (71. Vlasko)

Slovan: Hrdina – Blackman, Križan, Wimmer, Vojtko – Zmrhal, Barseghjan (80. Kankava), Lichý, Tolič (80. Zuberu), Marcelli (68. Agbo) - Strelec (68. Abubakari)