nedeľa, 23. október 2022 09:53 | Autor: TASR

Miloš Kelemen
Miloš Kelemen | zdroj: YouTube

Slovenský hokejista Miloš Kelemen sa v nočnom zápase AHL jednou asistenciou podieľal na víťazstve Tucsonu Roadrunners nad Bakersfield Condors 5:3.

V treťom tohtosezónnom vystúpení v nižšej zámorskej súťaži dosiahol druhý kanadský bod, keď predtým skóroval v úvodnom dueli. Slovenský útočník sa v tretej tretine zapojil aj do šarvátky a inkasoval 10-minútový osobný trest.

V noci na nedeľu sa v AHL predstavili aj ďalší Slováci, ktorí nebodovali. Marián Studenič sa v drese Texas Stars tešil z výhry 4:3 po nájazdoch na ľade Iowy Wild, Martin Pospíšil sa radoval z víťazstva Calgary Wranglers na klzisku Colorada Eagles (4:2) a v akcii bol aj obranca Šimon Nemec, ktorého tím Utica Comets prehral na ľade Providence Bruins 1:2.