streda, 14. september 2022 09:03 | Autor: Redakcia Sport7.sk

HE - MT
HE - MT | zdroj: Facebook Joj Šport

Včerajšie stretnutie JOJ Šport Slovenského pohára bolo plné kontroverzií. Napätá situácia vyvrcholila v 27. minúte, kedy sa nielen realizačný tím, ale aj hráči Martin pobrali do šatne.

Dôvodom bolo vylúčenie fínskeho útočníka Riku Tiainena do konca stretnutia. V čase 26:58 bola prerušená hrá a tandem hlavných rozhodcov Kalina - Smerek poslal urasteného forwarda na trestnú lavicu. Po krátkej konzultácii mu napokon udelili trest 5 minút + do konca zápasu, čo vzbudilo vášne. Bolo to už štvrté vylúčenie Turčanov v druhej tretine a celkovo siedme v stretnutí. Názor na zákrok si pritom môžete urobiť sami.

Po tomto okamihu si tréner Daniel Babka privolal jedného z arbitrov, avšak očividne nedostal to správne vysvetlenie a tak sa spoločne so svojim mužstvom pobral do šatne. Po pár okamihoch sa však Rytieri na ľadovú plochu vrátili a v stretnutí, ktoré bolo poznačené viacerými nesprávnymi rozhodnutiami arbitrov napokon prehrali 3:0.