nedeľa, 7. november 2021 19:24 | Autor: TASR

Diego Simeone
Diego Simeone | zdroj: TASR

Madrid 7. novembra (TASR) - Obhajca titulu Atletico Madrid prišiel v nadstavenom čase o dvojgólový náskok a remizoval 3:3 na pôde FC Valencia v nedeľnom zápase 13. kola španielskej futbalovej La Ligy. O oba zásahy sa postaral Hugo Duro, ktorý prišiel na trávnik v 85. minúte.

V 90.+2 min premenil na gól center Joseho Gayu a o štyri minúty neskôr hlavičkoval do siete po priamom kope Goncala Guedesa. Atletico remizovalo v treťom z predchádzajúcich štyroch stretnutí v súťaži.

Hráči Villarrealu spoznali po štyroch stretnutiach v súťaži chuť víťazstva, keď zdolali Getafe 1:0. Hostia zostali na poslednom mieste tabuľky.

La Liga - 13. kolo:

FC Valencia - Atletico Madrid 3:3 (0:1)
Góly: 90.+2 a 90.+6 Duro, 50. Savič (vlastný) - 35. Suarez, 58. Griezmann, 62. Vrsaljko

FC Villarreal - FC Getafe 1:0 (1:0)
Gól: 10. Trigueros