PREMIER LEAGUE NEWS (2.9.): Odíde opora West Hamu do La Ligy?

pondelok, 2. september 2019 07:31 | Autor: Jakub Vaverka

Premier League
Premier League | zdroj: Digisport.sk

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z najpopulárnejšej futbalovej ligy na svete - anglickej Premier League.

CHELSEA: Obranca Kurt Zouma sa po chybe proti Sheffieldu, ktorá viedla k vyrovnaniu, stal obeťou rasistických urážok. (Sky Sports)

CHELSEA: Obranca Chelsea Antonio Rudiger by mal po zranení byť trénerovi Lampardovi po reprezentačnej prestávke k dispozícii. (Sky Sports)

CHELSEA: Osemnásťročný Billy Gilmour povedal, že je veľmi rád, že mu Frank Lampard umožnil v sobotu proti Sheffieldu debutovať v Premier League. (Sky Sports)

EVERTON: Everton v kvalitnom zápase porazil Wolverhampton 3:2, i keď treba dodať, že hostia dohrávali bez vylúčeného hráča. (Sky Sports)

ARSENAL/TOTTENHAM: V bitke o severný Londýn sa zrodila remíza 2:2 po tom, čo v prvom polčase boli lepší Spurs a v druhom Kanonieri. (Sky Sports)

WEST HAM: Sevilla chce získať z West Hamu United útočníka Javiera Hernandeza. (Sky Sports)

TOTTENHAM: Rozhodnuté – dánsky stredopoliar Christian Eriksen ostáva v Tottenhame Hotspur. (Sky Sports)

MANCHESTER CITY: Doba liečenia zranenia Aymerica Laporteho je momentálne neznáma. (Sky Sports)