nedeľa, 21. apríl 2019 19:23 | Autor: TASR

Gylfi Sigurdsson a Richarlison
Gylfi Sigurdsson a Richarlison | zdroj: TASR

Londýn 21. apríla (TASR) – V nedeľňajšom stretnutí 35. kola najvyššej anglickej futbalovej ligy zdolal Everton na vlastnom štadióne Manchester United 4:0.

"Červení diabli" prehrávali v Goodison Parku po prvom polčase 0:2 po góloch Richarlisona a Gylfiho Sigurdssona. Po prestávke pridali ďalšie dva presné zásahy Lucas Digne a Theo Walcott.

V malom londýnskom derby prehral Arsenal na domácom Emirates Stadium s Crystal Palace 2:3. Liverpool si poradil s Cardiffom, ktorý sa snaží zachrániť v najvyššej súťaži, 2:0 a podarilo sa mu zosadiť Manchester City z čela tabuľky. Citizens strácajú dva body, no majú zápas k dobru.