Main Content

Conor McGregor späť ku svojim koreňom: VIDEO z veľkého návratu írskeho šoumena

Ani by to nebol Conor McGregor, keby neustále niečím neprekvapoval svojich fanúšikov. Slávny írsky zápasník si tentokrát zaspomínal na svoje začiatky, keď sa vrátil do rodného Dublinu. V telocvični Crumlinského boxerského klubu v rodnom meste odštartoval svoju hviezdnu kariéru a teraz sa tu zúčastnil charitatívneho podujatia, ktoré tu usporiadali. 

McGregor opäť potvrdil povesť šoumena, keď na rozhodenie súpera používal aj postoj s rukami za chrbtom aby mu umožnil ľahšie trafenie. Na druhej strane veľký bojovník ukázal, že aj malé zaváhanie súpera vie kruto potrestať. Jeho sok sa pokúsil o imitáciu legendárnej chôdce McGregora, ale hneď potom mu Conor zasadil tvrdý direkt. O výsledok zápasu pochopiteľne vôbec nešlo, charitatívna akcia mala za úlohu zarobiť nejaké peniaze pre mladých zápasníkov, ktorých nie je oddiel schopný plne financovať. 

McGregor sa tak po šokujúcom vyhlásení o konci kariéry v UFC opäť vrátil do ringu a dodatočné odvolanie tohto tvrdenia a jeho vystúpenie v rodisku jasne potvrdzujú, že sa v klietke ešte zrejme fanúšikom predstaví. 

Náš youtubeOdoberať