Kríza v Trenčíne nemá konca: Tretiu ligovú prehru po sebe AS utŕžil od posledných Michaloviec

sobota, 6. október 2018 19:07 | Autor: TASR

Futbalisti Michaloviec
Futbalisti Michaloviec | zdroj: © TASR

Myjava 6. októbra (TASR) - Trenčín bol v prvom polčase lepším tímom, územnú prevahu však nedokázal pretaviť v gól. V 9. minúte trafil Bukan len do obrannej hradby Michalovčanov, neujali sa ani ďalšie strely.

Hostia pohrozili akrobatickým pokusom Griča, ktorý vyrazil Hrdlička na roh. Aj na začiatku druhého dejstva mal viac z hry Trenčín, v 54. minúte však zahrmelo na druhej strane. Po rohovom kope sa najlepšie zorientoval Carrillo a presnou hlavičkou prekonal Hrdličku. Zemplínčania sa však dlho z vedenia netešili, v 63. minúte vyrovnal Čatakovič. Po priamom kope mohol viesť Trenčín 2:1, Paur však iba opečiatkoval žrď. V 75. minúte zasadili Michalovce domácim druhý úder, o zisku troch bodov rozhodol Sulley.

AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce 1:2 (0:0)
Góly: 63. Čataković – 54. Carrillo, 76. Sulley. Rozhodoval: Královič, ŽK: Šulek – Kolesár, Sulley

Trenčín: Hrdlička – Keston, Šulek, Zubairu (78. Ubbink), Čataković – Sleegers, El Mahdioui, Bukari (82. Corryn), Mance (60. Paur) – Mašović, Kleščík

Michalovce: Kira – Rota, Carrillo, Beskorovajny, Vojtko – Vaščák (85. Kurminowski), Turik, Grič, Iloski (90.+ Regáli), P. Kolesár (90.+ M. Kolesár) – Sulley