Main Content

Slovensko bude hrať v novembri dva zápasy. Známy je okruh možných súperov

štvrtok, 12. október 2017 09:01 | Autor: TASR

Slovenská futbalová reprezentácia
Slovenská futbalová reprezentácia | zdroj: TASR

Bratislava 12. októbra (TASR) - Slovenská futbalová reprezentácia by mala v novembrovom asociačnom termíne absolvovať dva prípravné zápasy, známy je už užší okruh možných súperov.

Podľa štvrtkového vydania denníka Šport by zverenci trénera Jána Kozáka mohli 10. novembra nastúpiť v Albánsku alebo na Ukrajine, resp. 14. novembra by doma hostili USA alebo Nórsko.

"Chceme odohrať dvojzápas s tým, že najskôr by sme 10. novembra nastúpili vonku a o štyri dni neskôr by sme sa predstavili pred vlastnými fanúšikmi," citoval denník Šport Štefana Tarkoviča, asistenta hlavného trénera SR.

"Ukrajinci sú rovnako ako my sklamaní z neúspechu v kvalifikácii, ani oni sa nedostali do baráže. V priebehu najbližších dní by sa mali vyjadriť ohľadom možnosti prípravného zápasu. Američania by mali v novembri pricestovať do Európy na 'trip'. V rámci neho odohrajú najskôr súboj v Nórsku a potom by sa mali predstaviť u nás. Ak by táto možnosť z nejakého dôvodu nevyšla, alternatívou je pre nás domáci duel práve proti Nórom, ktorí by si s nami veľmi radi zahrali," dodal Tarkovič.