Guardiola nabáda hráčov k zlepšeniu, keď chcú získať treble

pondelok, 18. apríl 2016 16:05 | Autor: TASR

Guardiola nabáda hráčov k zlepšeniu, keď chcú získať treble | zdroj: © TASR

Berlín 18. apríla (TASR) - Kormidelník futbalistov Bayernu Mníchov Pep Guardiola vyhlásil, že jeho zverenci musia zlepšiť výkony, pokiaľ chcú získať treble v sezóne 2015/2016. Informovala agentúra DPA.

Mníchovčanov čaká v utorok semifinálové stretnutie Nemeckého pohára proti Werderu Brémy. "Ak budeme hrať tak, ako sme hrali prvý polčas proti Schalke, tak sa môžeme rozlúčiť s pohárovou trofejou. Bola by veľká chyba, keby sme Brémy podcenili. V tomto zápase sa môže stať čokoľvek," prehlásil tréner Bayernu.

"Bavori" vyhrali domáci sobotňajší duel Bundesligy so Schalke 3:0, keď všetky góly dali v druhom polčase. Zisk troch bodov udržal zverencov Pepa Guardiolu štyri kolá pred koncom na čele tabuľky, s náskokom siedmich bodov na druhý Dortmund.

Bayern bojuje o zopakovanie treble zo sezóny 2012/2013, keď vyhral titul, Nemecký pohár a Ligu majstrov. V semifinále LM bude jeho súperom Atletico Madrid.