sobota, 27. február 2016 08:05 | Autor: TASR

New York 27. februára (TASR) - Hokejisti Bostonu zvíťazili v zápase zámorskej NHL v noci na sobotu na ľade Caroliny 4:1 a ukoristili 21. výhru z 31 zápasov vonku v ročníku. Dvoma gólmi k tomu prispel Matt Beleskey. Slovenský kapitán Bruins Zdeno Chára odohral vyše 26 minút a zapísal si do štatistík jeden plusový bod.

Edmonton prehral na ľade Anaheimu 1:2 po predĺžení, v drese hostí odohral slovenský obranca Andrej Sekera vyše 23 minút, nebodoval však. Washington vyhral doma nad Minnesotou 3:2 aj vďaka 40. gólu v sezóne ruského útočníka Alexandra Ovečkina.

sumáre:

CAROLINA HURRICANES - BOSTON BRUINS 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)

Góly: 43. Hanifin (Nash, Rask) – 11. Bergeron (Connolly), 13. Beleskey (Krug), 47. Beleskey (Spooner), 60. Marchand (Bergeron, McQuaid). Brankári: Ward - Rask, strely na bránku: 40:22, 17.917 divákov.