Main Content

Ut, 10:15 24.01 2023, FutbalLigue 1 | Róbert Kalnický

Messiho nová zmluva: Ako to vyzerá?

Argentínsky futbalista Lionel Messi s najväčšou pravdepodobnosťou bude pokračovať v PSG. Hoci sa špekulovalo o tom, že aktuálny majster sveta nebude mať záujem predĺžiť zmluvu, Fabrizio Romano tvrdí, že jeho situácia sa zmenila. Už tento týždeň by totiž mali prebehnúť rokovania o dĺžke a výške kontraktu.

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

St, 09:18 01.02 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Nemecký futbalový klub Bayer Leverkusen podpísal zmluvu s talentovaným kolumbijským stredopoliarom Gustavom Puertom až do roku 2028. Devätnásťročný hráč prestúpil k bundesligistovi z FC Bogota a na jar bude zbierať skúsenosti na hosťovaní v druholigovom Norimbergu. Puerta je kapitán Kolumbie na prebiehajúcom juhoamerickom šampionáte do 20 rokov. Informovala agentúra DPA. (TASR)

St, 09:17 01.02 2023, Futbal | Jakub Vaverka

 Francúzsky futbalista Lys Mousset dohrá sezónu na hosťovaní v Olympique Nimes, kam ho uvoľnil jeho nemecký zamestnávateľ VfL Bochum. "Dúfame, že sa Mousset dokáže presadiť v Nimes a odohrá čo najviac minút," povedal podľa agentúry DPA športový riaditeľ francúzskeho klubu Patrick Fabian. Dvadsaťšesťročný útočník má v Bochume zmluvu do roku 2024, do Bundesligy prišiel ako voľný hráč v lete z anglického Sheffieldu United. V drese VfL však neodohral ani jeden súťažný zápas.fk ms (TASR)

Ut, 19:17 31.01 2023, Futbal | Jakub Vaverka

Absurdná situácia prišla z Anglicka. Ukrajinské krídlo Mudryk, ktorý v zime prestúpil zo Šachťaru Donetsk do Chelsea, je vyšetrovaný asociáciou FA. Dôvodom je, že v roku 2022 na TikToku rapoval text piesne rapera Lil Babyho, v ktorej použil slovo „nig.a". Momentálne nie je jasné, ako situácia dopadne.