Ut, 06:46 21.06 2022, Ostatné | Jakub Vaverka

Birmingham a Budapešť spoločne kandidujú

Birmingham a Budapešť sa uchádzajú o usporiadanie atletických majstrovstiev Európy v roku 2026. V pondelok o tom informovala Európska atletika (EA). (TASR)

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

Ne, 18:32 03.07 2022, Ostatné | Róbert Kalnický

Španielsky pretekár F1 Carlos Sainz z tímu Ferrari dosiahol v nedeľu prvé víťazstvo v kariére, keď triumfoval na Veľkej cene Veľkej Británie. Druhý finišoval v Silverstone Mexičan Sergio Pérez z Red Bullu, tretí skončil sedemnásobný majster sveta Brit Lewis Hamilton na Mercedese. (TASR)

So, 06:25 02.07 2022, Ostatné | Jakub Vaverka

Čínski reprezentanti v synchronizovaných skokoch do vody z 10 m veže Tuan Jü a Žen Čchien zvíťazili v mixe na MS v Budapešti. V piatkovom finále disciplíny dosiahli 341,16 a triumfovali pred Ukrajinskou dvojicou Sofia Lyskunová, Alexej Sereda. Bronz si odniesli Američania Delaney Schnellová a Carson Tyler. (TASR)

So, 06:24 02.07 2022, Ostatné | Jakub Vaverka

Nórske hádzanárky do 20 rokov postúpili do finále na MS junioriek v Slovinsku. V piatkovom semifinále zdolali Holandsko 32:23. V boji o titul sa stretnú s hráčkami Maďarska, ktoré vyhrali nad Švédkami 33:25. (TASR)