Lunter - Tamáši - Pospíšil
Liška - Minárik - Takáč

ĎALŠIE Z KATEGÓRIE

St, 17:57 18.05 2022, Hokej | Jakub Vaverka

Slovenskí hokejisti dnes o 19:20 vyzvú na hokejovom šampionáte vo Fínsku súpera zo Švajčiarska. Takto vyzerá zostava, v ktorej chlapci s dvojkrížom na hrudi vykorčuľujú na ľad.

/p>

St, 09:03 18.05 2022, Hokej | Jakub Vaverka

Hokejový útočník Jakub Urbánek bude aj v budúcej sezóne pokračovať v tíme HC´05 Banská Bystrica. (TASR)

Ut, 17:54 17.05 2022, Hokej | Jakub Vaverka

Rakúšania získali historický skalp Čechov na svetovom šampionáte. Outsider prehrával po presnom zásahu Romana Červenku z 18.minúty, pričom dlho to vyzeralo, že Česko vyhrá najtesnejším rozdielom. Pri záverečnej hre bez brankára však v 60.minúte poslal zápas do predĺženia Lebler. V pridanom čase gól nepadol a o víťazovi rozhodli samostatné nájazdy, v ktorých Rakúšania zásluhou Schneidera vyhrali 1:0.