Slovenský hokejista Adam Ružička si vo svojom druhom zápase v drese Calgary pripísal premiérový bod v zámorskej NHL. V noci na stredu asistoval pri prvom góle Flames, ktorí prehrali v súboji základnej časti na ľade Vancouveru 2:4. Dvadsaťdvaročný útočník odohral 10:14 minúty, vyslal jednu strelu na bránku a zaznamenal aj plusový bod.

Ružička si pripísal asistenciu pri góle Andrewa Mangiapaneho, ktorý v 57. minúte znížil na 1:3 z pohľadu Flames. Minútu pred koncom ešte dostal Calgary do hry o body Matthew Tkachuk, ale víťazstvo Canucks potvrdil gólom do prázdnej bránky Brock Boeser. Bol to predposledný zápas v základnej časti pre tieto tímy, ktoré si nevybojovali účasť v play off. Bodku za sezónou dajú v stredajšom treťom vzájomnom zápase za sebou.