No video provider was found to handle the given URL. See the documentation for more information.

Futbalisti Parížu St. Germain sa v stredu neskoro večer stali prvými postupujúcimi do semifinále tejto sezóny Ligy majstrov, no s Atalantou Bergamo o tom rozhodli až v úplnom závere zápasu, keď dvoma gólmi v nadstavenom čase otočili duel z 0-1 na 2-1. Nemusela to byť taká dráma, keby už v 3. minúte  zápasu premenil svoju obrovskú príležitosť hviezdny Neymar, ktorý sa dostal do brejku po šikovnej kombinácii s Icardim. Brazílčan ponúknutú príležitosť otvoriť skóre však odmietol a nečudoval sa tomu len on sám. Na striedačke sa chytal za hlavu aj Kylian Mbappe, ktorý vybehol na trávnik v druhom polčase. Neymar síce v tomto momente zlyhal, no v závere zápasu mal obrovský podiel na góloch Marquinhosa a Choupo-Motinga, čím to dokonale odčinil.