No video provider was found to handle the given URL. See the documentation for more information.

17-ročný Ansu Fati patrí medzi najväčšie futbalové objavy tohto ročníka. Veď streliť v neplnoletosti za FC Barcelona v prvej sezóne v La Lige šesť gólov, to sa nepodarilo ani Lionelovi Messimu. Tentokrát však na seba upozornil menej pozitívnym spôsobom - vylúčením v zápase proti mestskému rivalovi Espanyol Barcelona. Fati bol na ihrisku pritom po polčasovom striedaní len štyri minúty. Červená karta prišla po nebezpečnom zákroku na Fernanda Calera, no myslíme si, že v žiadnom prípade nešlo o úmysel, ale skôr o neskúsenosť Fatiho v podobných súbojoch. Barcelona napokon triumfovala 1-0, keď jej gól zariadil Luis Suarez. Espanyol touto prehrou spečatil svoje vypadnutie do nižšej ligy.