Chára odohral v noci 23 minút, bodovo sa nepresadil

štvrtok, 5. február 2015 09:05 | Autor: TASR

Chára odohral v noci 23 minút, bodovo sa nepresadil | zdroj: © TASR

New York 5. februára (TASR) - V zápase zámorskej NHL podľahol v noci na štvrtok Boston v zostave so slovenským obrancom Zdenom Chárom na ľade NY Rangers 2:3. Víťazný gól "jazdcov" strelil v 37. minúte Derek Stepan. Chára odohral 23:03 minút, no bodovo sa nepresadil.

sumáre:

EDMONTON - PITTSBURGH 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Góly: 21. Malkin (Arcobello, Hornqvist), 40. Perron (Letang, Crosby). Brankári: Fasth - Fleury, strely na bránku: 22:26, 16.839 divákov

NY RANGERS - BOSTON 3:2 (1:2, 2:0, 0:0)

Góly: 6. Nash (St. Louis, Klein), 27. Brassard (Kreider, Zuccarello), 37. Stepan (Nash, Girardi) - 14. Lucic (Smith, Krejčí), 16. Bergeron (Eriksson). Brankári: Talbot - Rask, strely na bránku: 25:20, 18.006 divákov

CALGARY - SAN JOSE 3:1 (0:0, 3:0, 0:1)

Góly: 30. Russell (Byron, Jooris), 32. Hudler (Gaudreau, Monahan), 39. Raymond (Colborne, Brodie) - 43. Scott (Hannan, Kennedy). Brankári: Hiller - Stalock, strely na bránku: 23:29, 18.781 divákov

Slovák v akcii:

Zdeno Chára (Boston) 23:03 0 0 0 0 0 0

/legenda: minutáž, góly, asistencie, body, (+/-), strely na bránku, trestné minúty/