Futbal: Barcelona otočila zápas s Villarrealom, Messi venoval gól Vilanovovi

pondelok, 28. apríl 2014 06:05 | Autor: TASR

Madrid 28. apríla (TASR) - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v 35. kole španielskej Primera División na pôde Villarrealu 3:2 a udržali si šance na obhajobu titulu. Zverenci trénera Gerarda Martina prehrávali v druhom polčase 0:2, no na nohy ich postavili dva vlastné góly domácich.

O triumfe Barcy rozhodol v 83. minúte Lionel Messi. Argentínsky kanonier venoval svoj 27. presný zásah v sezóne bývalému trénerovi FC Titovi Vilanovovi, ktorý v piatok zomrel na rakovinu. Katalánci sú tri kolá pred koncom súťaže v tabuľke druhí o štyri body za Atleticom Madrid, tretí Real Madrid má zápas k dobru.

sumár:

FC Villarreal - FC Barcelona 2:3 (1:0)

Góly: 45.+1 Cani, 55. Trigueros - 65. Paulista (vlastný), 78. Musacchio (vlastný), 83. Messi, 22.839 divákov