Futbal: Sampdoria - Verona 5:0 v 29. kole talianskej ligy (2)

nedeľa, 23. marec 2014 18:05 | Autor: TASR

Futbal: Sampdoria - Verona 5:0 v 29. kole talianskej ligy (2) | zdroj: © TASR

Rím 22. marca (TASR) - V úvodnom nedeľňajšom zápase 29. kola talianskej futbalovej Serie A remizovala Parma s FC Janov 1:1. Inter Miláno prehral na domácom trávniku s Atalantou Bergamo 1:2, keď oba góly hostí strelil Giacomo Bonaventura, víťazný v prvej minúte nadstaveného času. Sampdoria Janov zvíťazila nad Hellasom Verona 5:0, pričom na rohové kopy vyhrali hostia 1:9. Dva góly za domácich zaznamenal Roberto Soriano. Presný zásah Antonia Di Nataleho v 26. minúte znamenal trojbodový zisk Udinese po výhre nad Sassuolom 1:0. Útočník domácich mohol v 36. minúte pridať aj druhý gól, ale nariadený pokutový kop nepremenil. Rovnakú možnosť mali v druhom polčase aj hostia, ale ponuku na vyrovnanie nevyužil Sergio Floccari.