Futbal-LM: Viktoria Plzeň - CSKA Moskva 0:0 po 1. polčase

utorok, 10. december 2013 22:05 | Autor: TASR

Futbal-LM: Viktoria Plzeň - CSKA Moskva 0:0 po 1. polčase | zdroj: © TASR

Bratislava 10. decembra (TASR) - Futbalisti Olympiakosu Pireus remizovali v utorňajšom zápase C-skupiny Ligy majstrov na domácom trávniku s Anderlechtom Brusel po prvom polčase 1:1. Slovenský krídelník v službách gréckeho tímu Vladimír Weiss začal súboj na lavičke náhradníkov.

Viktoria Plzeň v základnej zostave s tromi Slovákmi Matúšom Kozáčikom, Mariánom Čišovským a Michalom Ďurišom hrala po prvom polčase domáceho súboja D-skupiny s CSKA Moskva bez gólov.

Utorňajší priamy súboj o postup v B-skupine medzi Galatasarayom Istanbul a Juventusom Turín musel rozhodca Pedro Proenca po polhodine hry za stavu 0:0 prerušiť. Dôvodom bolo husté sneženie a krúpy.

FC Kodaň - Real Madrid 0:1

Gól: 25. Modrič, rozhodca: Felix Brych (Nem.)

Galatasaray Istanbul - Juventus Turín - prerušené v 32. min za stavu 0:0

rozhodca: Pedro Proenca (Port.)

C-skupina:

Benfica Lisabon - Paríž SG 1:1

Góly: 44. Lima (z 11 m) - 37. Cavani, rozhodca: Mark Clattenburg (Angl.)

Olympiakos Pireus - RSC Anderlecht Brusel 1:1

Góly: 34. Saviola - 39. Kljestan, rozhodca: Wolfgang Stark (Nem.)

/za domácich V. Weiss iba na lavičke náhradníkov/

D-skupina:

Bayern Mníchov - Manchester City 2:1

Góly: 6. Müller, 12. Götze - 28. Silva, rozhodca: David Fernandez Borbalan (Šp.)

Viktoria Plzeň - CSKA Moskva 0:0

rozhodca: Damir Skomina (Slov.)

/za domácich M. Kozáčik, M. Čišovský a M. Ďuriš v základnej zostave, M. Bakoš na lavičke náhradníkov/