streda, 4. december 2013 11:53 | Autor: Martin Gregor

V predchádzajúcom článku sme vás upozornili na krásne góly Sidneyho Crosbyho a Nicka Foligna z dnešnej noci v NHL. Najkrajším momentom hracieho dňa však bol prekrásny zákrok brankára Columbusu.

Sergei Bobrovsky (alebo ak chcete Sergei Bobrovskij), ktorý je horúcim kandidátom na post brankárskej jednotky Ruska na blížiacich sa ZOH v Soči, má za sebou ďalší dobrý no zároveň smolný zápas. V stretnutí s Tampou Bay neinkasoval ani raz, kryl 18 striel súpera, no v 45. minúte sa zranil a musel ho vystriedať  McElhinney. Ešte pred týmto momentom stihol predviesť prekrásny "semafór" lapačkou. Vychutnajte si ho s nami!

Columbus napokon zdolal Tampu 1:0, keď víťazný gól stretnutia zariadil Nick Foligno parádnym gólom a lá Demitra. Presný zásah Foligna a tiež krásny gól Sidneyho Crosbyho v predĺžení si pozrite tu >>>