NHL: Meszároš pálil "slepými" Philadelphia prehrala v Minnesote 0:2

utorok, 3. december 2013 07:05 | Autor: TASR

New York 3. decembra (TASR) - Len dvaja slovenskí hokejisti zasiahli v noci na utorok do štvorzápasového programu zámorskej NHL.

Obranca Philadelphie Andrej Meszároš bol mimoriadne strelecky aktívny v zápase v Minnesote. Na domáceho brankára vyslal počas svojho viac ako 16-minútového pobytu na ľade päť striel, ani jedna sa však neujala. Letci napokon gól ani nedali a prehrali 0:2.

V stretnutí Montreal - New Jersey (3:2) sledoval víťazstvo svojich len zo striedačky brankár Peter Budaj.

V los Angeles po dvoch tretinách vedú domáci nad St. Louis 3:0, všetky tri góly inkasoval slovenský brankár Jaroslav Halák.

výsledky:

NY Rangers - Winnipeg 2:5, Montreal - New Jersey 3:2, Minnesota - Philadelphia 2:0, Los Angeles - St. Louis po druhej tretine 3:0