Futbal: Arsenal otočil zápas s Norwichom, Liverpool remizoval s Readingom

sobota, 13. apríl 2013 18:30 | Autor: TASR

Londýn 13. apríla (TASR) - Futbalisti Arsenalu Londýn zvíťazili na vlastnom ihrisku nad Norwichom City 3:1 v sobotňajšom 33. kole anglickej Premier League. "Kanonieri" od 56. minúty síce prehrávali, ale v záverečných piatich minútach stretnutia predviedli skvelý obrat, ktorý im vyniesol plný bodový zisk.

Queens Park Rangers, ktorý sa stále pohybuje na posledných priečkach tabuľky, nestačil v sobotu na FC Everton. O výhre liverpoolského tímu a zisku troch bodov rozhodli írsky stredopoliar Darron Gibson a nigérijský útočník Victor Anichebe.

FC Reading ani FC Liverpool nedokázali nájsť recept na skórovanie a v 33. kole sa rozišli po bezgólovej remíze. Slovenský reprezentant Martin Škrtel sledoval výkony svojich spoluhráčov z "The Reds" iba z lavičky pre náhradníkov.