Luca Toni si v Ríme otvoril svoj strelecký účet

nedeľa, 17. január 2010 17:06 | Autor: tomas majernik

Toni zaznamenal svoje prvé dva góly v drese Giallorossi.

Luca Toni sa podieľal na domácom víťazstve AS Rím nad FC Janov(3:0) dvoma gólmi.Najskôr v 45. minúte zvyšoval po centri Vučinica na 2:0, potom v druhom polčase pečatil výsledok po krásnej hlavičke na konečných 3:0.Tréner Ranieri ho následne v 90. minúte stiahol z hry za mohutného potlesku domácich fanúšikov.Rimania tak pravdepodobne našli náhradu za svojho najlepšieho strelca Tottiho, ktorý stále zápasí so zranením kolena.Kapitán vlkov však napriek tomu stihol v tejto sezóne streliť v 18 zápasoch rovných 20 gólov!

Nie je sa tak čo čudovať, že v poslednej dobe silnejú hlasy za návrat "To-To" do talianskej reprezentácie.Dvojica Totti a Toni bola totiž dôležitým článkom majstrovského tímu z roku 2006.