„Ronaldovci" remizovali s PSG aj s Interom: Al Nassr nechal zabudnúť na vysoké prehry

štvrtok, 27. júl 2023 21:03 | Autor: TASR

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo | zdroj: Twitter

Futbalisti saudskoarabského Al Nassr v základnej zostave s Cristianom Ronaldom uhrali aj v druhom zápase na predsezónnom turné v Japonsku remízu. Vo štvrtkovom stretnutí v Osake hrali s finalistom Ligy majstrov Interom Miláno nerozhodne 1:1.

Ronaldo nastúpil od začiatku zápasu, ale veľa toho v útoku nepredviedol, až na ďalekonosnú strelu z 25. minúty. V polčase išiel z ihriska dole, tréner Al Nassr Luis Castro urobil v prestávke viacero striedaní. Skóre otvoril v 23. minúte Abdulrahman Ghareeb, o vyrovnanie sa postaral krátko pred koncom prvého polčasu Davide Frattesi, pre ktorého to bol prvý gól po príchode do Interu zo Sassuola.

V drese Al Nassr debutoval brazílsky obranca Alex Telles, ktorý rovnako ako Ronaldo zamieril do tímu po predchádzajúcom pôsobení v Manchestri United. Za Al Nassr nastúpil proti svojmu bývalému klubu chorvátsky stredopoliar Marcelo Brozovič.

Al Nassr predtým v rámci japonského turné remizoval v utorok s Parížom St. Germain 0:0.