Manchester United bojuje o TOP 4: Hrdinom mladík Garnacho

nedeľa, 13. november 2022 19:41 | Autor: TASR

Manchester United
Manchester United | zdroj: TASR

Futbalisti Brightonu podľahli v 16. kole anglickej Premier League na domácej pôde Aston Ville 1:2.

Skóre otvoril už v prvej minúte domáci Alexis Mac Allister, v 20. minúte vyrovnal z jedenástky Danny Ings. V druhom polčase si útočník "The Villans" pripísal aj druhý presný zásah, ktorým rozhodol o víťazstve hostí. Pred prestávkou vyplnenou MS v Katare sa Brighton nachádza na 7. priečke v tabuľke, Aston Villa figuruje na 12. mieste.

Manchester United zvíťazil nad domácim Fulhamom 2:1 vďaka gólu argentínskeho útočníka Alejandra Garnacha v nadstavenom čase. United figurujú v neúplnej tabuľke na piatom mieste, Fulham je deviaty. K mikrosúboju slovenských brankárov na Craven Cottage neprišlo, Marek Rodák (Fulham) aj Martin Dúbravka (Man. United) presedeli duel na lavičke náhradníkov.