nedeľa, 23. október 2022 09:54 | Autor: TASR

Inter
Inter | zdroj: YouTube

Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom zvíťazili v 11. kole talianskej Serie A na pôde Fiorentiny 4:3.

Hostia viedli po úvodnej štvrťhodine 2:0, keď sa presadili Nicolo Barella a Lautaro Martinez, no domácim sa podarilo vyrovnať. Po góle Luku Joviča v 90. minúte bol stav 3:3, v závere nadstaveného času však strhol víťazstvo na stranu Interu Armén Henrich Mchitarjan.

Salernitana v zostave s Norbertom Gyömbérom zvíťazila nad Speziou 1:0. Dávid Strelec nastúpil za hostí v 75. minúte. Španielsky stredopoliar Brahim Diaz prispel dvoma gólmi k víťazstvu AC Miláno nad Monzou 4:1:

Serie A - 11. kolo:

ACF Fiorentina - Inter Miláno 3:4 (1:2)

Góly: 33. Cabral (z 11 m), 60. Ikone, 90. Jovič - 15. a 73. Martinez (druhý z 11 m), 2. Barella, 90+5. Mchitarjan