Moskva 5. januára (TASR) - Slovenský hokejista Libor Hudáček si otvoril strelecký účet v Diname Minsk. V stredajšom zápase KHL sa dvoma gólmi podieľal na triumfe bieloruského tímu na ľade Viťaza Moskovská oblasť 4:3 po samostatných nájazdoch. Tridsaťjedenročný útočník premenil v záverečnom rozstrele svoj nájazd v prvej sérii, autorom víťazného zásahu hostí bol Arťom Demkov.

Hudáček najprv v 25. minúte znížil na 1:2, keď prenikol po pravom krídle do útočného pásma a z priestoru kruhu na buly zacielil presne k vzdialenejšej žŕdke. Bol to jeho prvý gól po návrate do KHL, respektíve premiérový v drese Dinama Minsk.

V 46. minúte pridal za stavu 3:1 pre domácich druhý zásah po teči strely Adama Almqvista od modrej čiary. Demkov následne vynútil pre svoj tím predĺženie a v nájazdoch krásnym spôsobom rozhodol.