Hokejisti New Jersey utrpeli v zámorskej NHL tretiu prehru za sebou, v noci na sobotu podľahli na ľade Winnipegu 4:8. V drese Devils si pripísal bod za asistenciu slovenský krídelník Tomáš Tatar, pre ktorého to bol dvanásty bod v sezóne. Na konte má 5 presných zásahov a 7 asistencií.

Na začiatku druhej tretiny pritom hostia viedli 4:3, keď dokázali zvrátiť trojgólové manko. Druhá polovica sa však niesla jasne v réžii Jets, v drese ktorých zažiaril autor hetriku a asistencie Mark Scheifele: "Musíte mať správne nastavenú myseľ, musíte do toho ísť s tým, že dáte gól. A keď získate pozíciu, inštinktívne zakončíte," povedal Scheifele. "Šesť alebo sedem minút som si myslel, že je po našich nádejach. Tím však zareagoval skvele," konštatoval po zápase tréner Winnipegu Paul Maurice. New Jersey sa nachádza na 11. mieste tabuľky Východnej konferencie, Winnipeg je na západe deviaty.