Tatar opäť bodoval, Feherváry sa zranil počas boja o miesto v tíme Washingtonu

utorok, 5. október 2021 10:12 | Autor: TASR

Tomáš Tatar (vpravo)
Tomáš Tatar (vpravo) | zdroj: TASR

New York 5. októbra (TASR) - Slovenský hokejista Tomáš Tatar sa jednou asistenciou podieľal na triumfe hokejistov New Jersey Devils v prípravnom dueli zámorskej NHL nad Washingtonom Capitals 4:1.

Pre Tatara to bol tretí bod (1+2) v príprave, desať sekúnd pred záverečnou sirénou mal prsty v góle Jimmyho Veseyho. Na ľade strávil 16:19 min s jednou "pluskou". Za New Jersey nastúpil aj obranca Christián Jaroš, hral vyše 15 minút a zaznamenal dve strely a dva plusové body.

V drese Washingtonu mal slovenský obranca Martin Fehérváry minutáž 11:56 bez bodového zápisu, zápas sa pre neho predčasne skončil v druhej tretine. Podľa zámorských médií si zranil ruku pri blokovaní strely v 34. minúte a na ľad sa už nevrátil.