Main Content

Jiří Procházka je budúci šampión UFC, pamätajte si tieto slová ... (komentár)

nedeľa, 2. máj 2021 09:49 | Autor: Jakub Vaverka

..
Jiří Procházka
Jiří Procházka | zdroj: Instagram

Jiří Procházka má za sebou ďalší fantastický zápas v UFC. Tento raz si to odniesol skúsený fighter Dominic Reyes. O českom bojovníkovi sa otvorene hovorí ako o budúcom šampiónovi najlepšej MMA organizácie na svete. 

Komentár Jakuba Vaverku

Jiří Procházka je svetový športovec. Ak o tom niekto do dnešného rána pochyboval, tak už nemusí. BJP ako tohto fightera, ktorý sa pripravuje v Brne prezývajú, v hlavnom zápase na turnaji UFC zdolal Dominica Reyesa. V druhom kole ho ukončil lakťom z otočky, získal výkon večera a otvorene si svojím predstavením vypýtal titulový zápas.

Procházka, ktorý veľkú časť svojej kariéry strávil v ázijskej organizácii Rizin, dokazuje na najväčšom svetovom fóre, že s ním treba počítať. Už teraz sa hovorí, že by mohol ísť do zápasu o titul s poľským šampiónom Janom Blachowiczom. To je niečo, čo by ľudia zainteresovaní v tomto športe určite chceli vidieť. A ako sme videli na Twitteri, táto myšlienka sa páči aj samotnému Poliakovi. 

BJP robí českému MMA skvelé meno vo svete a cítiť z neho, že to najlepšie sme v jeho podaní ešte nevideli. Rastie každým výkonom, rastie aj ako osobnosť, čo vidieť na Jirkovom vystupovaní, vyjadreniach či tlačových konferenciách. Teraz už o ňom môžeme hovoriť ako o svetovej hviezde zmiešaných bojových umení.

On má hlavu ale nastavenú jasne, chce získať titul v UFC. Preto tam prišiel, preto v príprave aj vo všetkom, čo robí ešte viac pridal. Či už súhlasíte alebo nie, pamätajte si na slová, že Jiří Procházka je budúci šampión najlepšej MMA organizácie na svete. 

Náš youtubeOdoberať